TACTICAL RESCUE ACADEMY

Jde o nebývalý projekt, který má především zvýšit osvětu v oblasti tzv. neodkladné první pomoci v bojových a extrémních podmínkách, vycházející z nového US armádního programu TCCC - Tactical Combat Casualty Care. Má za cíl bezezbytku vyhovět stále větší poptávce po skutečně funkčním a rychle naučitelném systému první pomoci pro momenty, kde bude jen obtížné či zcela nemožné využít tzv. mírovou medicínu.

Pro velmi nestandardní situace, kde se zřejmě kolem bude střílet a kde bude evakuace raněných nezřídka v nedohlednu. Po takřka dvouleté přípravě specializovaných zdravotních programů TCCC, přizpůsobených pro domácí specifika a mnoha úspěšně realizovaných pilotních kurzech pro velkou škálu ozbrojených i záchranných složek se nyní naplno otevřela cesta k možnostem širšího zavádění nejnovějších postupů, které vznikaly na bázi zkušeností, zaplacených v posledních konfliktech mnoha tisíci lidských životů

 

logo_uv46

 

 crk1

Stiahnite si prezentáciu:

tccc    tccc-en

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie